wtorek, 17 listopada 2015

Agencja Detektyw 24, Biuro Detektyw24 - gdy inni śpią detektywi obserwują :)

Agencja Detektyw 24, Biuro Detektyw24 - gdy inni śpią detektywi obserwują :)

Prywatny Detektyw to nie jest praca dla osób lubiących stabilizację i siedzenie za biurkiem od 8 do 16.
To zawód, gdzie trzeba być aktywnym przez 24 h. Detektyw nie śpi - detektyw czuwa - takie powiedzenie jest humorystyczne ale zawiera w sobie wiele prawdy. 

Jak wygląda dzień detektywa np: w Warszawie?
Rano pobudka bo od 7 dzwonią telefony klientów zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Następnie pisania sprawozdań z działań a od 16 obserwacja bo większość ludzi kończy pracę. 
Obserwacja potrafi się przeciągnąć do 2-3 w nocy bo np: mąż jest na "służbowej kolacji"

I tak czasami przez parę dni.

Przychodzi weekend, gdzie każdy dobry detektyw ma masę roboty i to od rana do wieczora. 

I nie jest to praca jak w serialach detektywistycznych. To często żmudne i nudne siedzenie w aucie z aparatem. Jednak przynoszące satysfakcję gdy uda się zrobić dobre zdjęcie. Detektyw to taki trochę paparazzi, z tą różnicą, że wykonane zdjęcia nie są umieszczone w gazecie. Dlatego tak ważny jest w pracy detektywa aparat. I dlatego też, ceny usług detektywistycznych nie są małe a wręcz podawane stawki za pracę detektywa zadziwiają wielu klientów biuro detektywistycznych, którzy czasami mówią: "tyle pieniędzy za polatania sobie z aparatem?"

Zapraszam do skorzystania z profesjonalnych usług detektywistycznych wykonywanych przez Prywatnego Detektywa z licencją od 2006r

502 492 132 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz