piątek, 4 grudnia 2015

Biuro Detektywistyczne MAXIMUS Warszawa, Agencja Detektywistyczna MAXIMUS Warszawa - usługi detektywistyczne WarszawaBiuro MAXIMUS było prowadzone przez Detektywa Warszawa w latach 2005 - 2013 - świadczyło profesjonalne usługi detektywistyczne, doradcze w zakresie windykacji należności i prowadzenia działalności gospodarczej. 

Właścicielem biura był Detektyw Krzysztof Matyszczak, który jako jeden z nielicznych detektywów, wprowadził nową jakość w wykonywaniu tego typu działalności poprzez realizowanie zleceń przy zastosowaniu profesjonalnych aparatów z teleobiektywami tak aby dostarczyć dowody w postaci zdjęć - głównie do spraw rozwodowych, gdzie nie wystarczy sama wiedza wiedza o zdradzie.

Ponad to, biuro detektywistyczne inwestowało w sprzęt detektywistyczny, tj. lokalizatory gps, podsłuchy i mini kamery. W międzyczasie uruchomiono usługę w postaci doradztwa detektywistycznego w zakresie instalowania oprogramowania szpiegowskiego na komputery.

Oprócz stricte usług detektywistycznych firma zajmowała się windykacją należności. Nacisk położono na ustalenia danych dłużników - majątkowych oraz teleadresowych. W odróżnieniu od innych firm windykacyjnych, wielokrotnie występowano do sądu o zapłatę, bez przeciągania postępowania polubownego. W szczególnych przypadkach zawiadamiano o popełnianiu przestępstwa na szkodę klienta/firmy. Duży nacisk kładziono także na postępowanie egzekucyjne. 

Obecnie detektyw Krzysztof wykonuje usługi detektywistyczne na rzecz innego biura detektywistycznego w Warszawie.

Warto także zauważyć, że detektywistyka to nie tylko forma zarabiania pieniędzy ale pasja. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz