czwartek, 31 marca 2016

Detektywi Gdańsk, Kraków, Poznań, Wrocław - czy Detektyw Warszawa korzysta z podwykonawców?

Detektywi Gdańsk, Kraków, Poznań, Wrocław - czy Detektyw Warszawa 
korzysta z podwykonawców?

Prowadząc biuro detektywistyczne wielokrotnie zdarza się, że detektyw zmuszony jest do działania na obcym terenie, np w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie, które to są często odwiedzane przez np: dopuszczających się zdrady małżeńskiej. 

W rozmowie z klientem podaje się cennik usług detektywistycznych w Gdańsku, który nie tylko koszty obserwacji detektywistycznej ale także noclegu oraz zwrotu kosztów paliwa.

Wiadome jest, że klient może zastanowić się czy warto pokrywać w/w koszty detektywa i rozważa wynajęcie detektywa z miejscowości docelowej. 

Warto podkreślić, że są agencję detektywistyczne, które chwalą się oddziałami w każdym większym mieście głównie w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu, Czy nadzór nad oddziałami/podwykonawcami może być w pełni profesjonalny? Nie mi to oceniać. Jednak moje 10 letnie doświadczenie detektywistyczne w tym wiedza o rynku usług prywatnych detektywów podpowiada mi, że taki oddział/podwykonawca nie ma sensu. 

Uważam, że warto aby biuro detektywistyczne z Warszawy działało do końca zlecenia, nawet gdyby detektyw musiał udać się do Gdańska. 

Osobiście, nie korzystam z podwykonawców, gdyż w pełni biorę odpowiedzialność za zlecenie detektywistyczne i nie chcę mieć potem sporów z innymi detektywami, których nie mam sprawdzonych. Do tego dochodzi też kwestia wiedzy, doświadczenia i wyposażenia w sprzęt detektywistyczny - główni aparaty z teleobiektywami. Wiele agencji z różnych strony Polski chwali się na na swoich stronach internetowych lub ogłoszeniach w sieci, że takowe mają. Nie dajcie się nabrać - często są to zdjęcia nie przedstawiąjące detektywa a zostały kupione lub ściągnięte z serwisów oferujących takowe zdjęcia. 

Zapraszam do kontaktu celem wyceny zlecenia detektywistycznego
502 492 132 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz