czwartek, 22 czerwca 2017

Opinie o Biurach Detektywistycznych w Warszawie, Opinie o detektywach w Warszawie

Opinie o Biurach Detektywistycznych w Warszawie, Opinie o detektywach w Warszawie
Biuro Detektywistyczne MAXIMUS, Detektyw Krzysztof Matyszczak opinie

Biuro Detektywistyczne MAXIMUS to marka detektywistyczna, która powstała w 2006 po przekształceniu Biura Windykacji Należności MAXINKASSO, które zajmowało się ściąganiem należności na drodze polubownej, sądowej, komorniczej a także ustalaniem danych dłużników i ich majątków. Kadra firmy prowadziła także postępowania karne tak aby utrudnić dłużnikom życie :)
W 2006 r Detektyw Krzysztof Matyszczak uzyskał licencję prywatnego detektywa poprzez zdanie egzaminu państwowego a następnie uzyskał wymagany ustawą o usługach detektywistycznych wpis do ewidencji firm detektywistycznych prowadzonych przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. 

W 2010 r utworzono Kobiecą Agencję Detektywistyczną FEMINA, która była wspierana przez pracowników Agencji Detektywistycznej MAXIMUS. Właścicielka Feminy to pracownik Maximusa

Od 2014 r firma detektywistyczna Maximus zakończyła działalność a cała kadra i infrastruktura biura weszła w skład agencji Femina.

W sieci internetowej jest wiele opinii o biurze detektywistycznym MAXIMUS w Warszawie czy też o detektywie Krzysztofie Matyszczak.

Warto podkreślić, że w 2016 roku  minęło 10 lat jak detektyw Krzysztof Matyszczak jest na rynku usług detektywistycznych. 

Poniżej to co można znaleźć w sieci
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz